Gra w baccarat online

Pierwotnie bakarat wywodzi się z europejskich gier schmen de fer i punto banco, ale jego historia sięga lat 90-tych XIV wieku, kiedy to włoski bakarat został przedstawiony francuskiej publiczności. Baccarat był wtedy ulubioną grą francuskiej szlachty za panowania króla Karola VIII i został po raz pierwszy wprowadzony do Vegas w 1959 roku, gdzie szybko stał się szeroko rozpowszechnioną formą rozrywki.

Baccarat ma mistyczną i romantyczną reputację, a dla tych, którzy nie znają zasad, czasami wydaje się bardziej skomplikowany niż jest w rzeczywistości; gra jest tak prosta jak rzucanie monetą. Pomimo faktu, że bakarat jest grany w większości amerykańskich kasyn, wielu graczy nigdy go nie próbowało, ponieważ trochę się go boją, zwłaszcza, że jest to ulubiona gra wśród graczy na wysokich stawkach.

Baccarat

Często oddzielona od reszty parkietu kasyna i postrzegana jako elitarna, strefa gry w baccarat w kasynie również nie ułatwia sprawy, ale jest niezbędną częścią jego luksusowej natury. Jednak prawda jest taka, że baccarat sekrety nie są naprawdę tajemnice, i można łatwo nauczyć się z odrobiną praktyki, co byłoby prawdziwe z każdej innej gry. Dzisiaj baccarat jest znany na całym świecie jako Punto Banco i jest szczególnie popularny wśród graczy azjatyckich, jak również jest niezwykle popularny w Makau.

Naucz się grać w bakarata

Baccarat jest rozgrywany z sześcioma lub ośmioma taliami. Kasyno samo może określić, czy to gracz rozdawał karty, czy krupier. Bakarat online będzie miał wirtualnego krupiera, więc karty są rozdawane automatycznie. Karty z twarzą i dziesiątki nie mają wartości w bakaracie, podobnie jak ich kolory. Karty poniżej 10 będą liczone według wartości nominalnej, a as jest wart tyle samo co jedynka. W grze biorą udział tylko karty jednocyfrowe. Jeśli łączna liczba punktów jest dwucyfrowa (np. 8 i 7 sumują się do 15), lewa cyfra nie jest liczona (15 liczy się jako 5). Celem gracza w bakarata jest obstawienie ręki, która według niego przyniesie największą łączną liczbę punktów.

Baccarat, jedna z najbardziej popularnych gier stołowych w Internecie, posiada dwa główne zakłady: na bankiera lub na gracza, oraz dość rzadki zakład na remis. Wszyscy gracze, włączając w to gracza, który może rozdzielać karty, mogą stawiać na bankiera lub gracza, ale krupier musi stawiać wyłącznie na pulę. Jeśli gracz nie chce rozdawać, może przekazać talię kolejnemu graczowi w rundzie. Talie pozostają w posiadaniu gracza do momentu przegrania puli. Jeśli gracz wygra, talia przechodzi na następnego gracza.

Podczas gry rozdawane są dwie ręce i obstawia się, która z nich wygra i czy w danym rozdaniu będzie remis. Krupier rozdaje dwie karty do zamkniętej ręki i rozdaje dwie karty do zamkniętej ręki graczowi, który postawił najwyższy zakład przy stole. Każda ręka posiada co najmniej 2 karty, ale nigdy nie może posiadać więcej niż 3 (trzecia karta jest rozdawana tylko w pewnych okolicznościach, ale zrozumienie zasady trzeciej karty nie jest konieczne w podstawowym baccaracie). Jeśli suma kart na ręce wynosi 8 lub 9, jest to naturalny układ i gracz nie dobiera więcej kart (ponieważ 9 jest najwyższą możliwą sumą na ręce). Jeśli suma na ręce jest mniejsza niż 5, gracz może dobrać kolejną kartę lub zatrzymać grę, co dyktuje dalsze działania bankiera.

Baccarat online

Gracz patrzy na swoje karty i oddaje je krupierowi, który odwraca obie ręce i wskazuje zwycięzcę. Wygrywa układ z największą liczbą punktów. Zazwyczaj na koniec rozdania przegrane zakłady są zbierane w pierwszej kolejności, a następnie zwycięzcom wypłacane są wygrane. Wygrane są wypłacane w równych wielokrotnościach 1:1 (z wyjątkiem zakładu na remis, który jest wypłacany w stosunku 8:1 lub 9:1). Obstawianie puli będzie Cię kosztowało 5% prowizji, którą będziesz musiał zapłacić kasynu, co jest wbudowanym przekroczeniem przez house. Wszystko dlatego, że podczas gry z 8 taliami, bank wygra 3-4 rozdania więcej niż gracz.

Cała prawda o baccaracie

Bliższe spojrzenie na bakarat może ujawnić, że jest to jedna z najłatwiejszych, jeśli nie najłatwiejsza, gra hazardowa w kasynie do nauczenia się. Dzięki niewielu zasadom i krótkiemu czasowi rozdania, bakarat jest prosty i pasuje zarówno do graczy o wysokich wygranych, jak i do graczy mistycznych, ponieważ umożliwia łatwe obstawianie, a jego kursy są odpowiednie do gry na dużą skalę. Dla tych graczy, którzy nie chcą myśleć o zawiłościach gry, różnych stawkach i zasadach, lub dla tych, którzy chcą stawiać duże zakłady z jak najmniejszą liczbą wyników, bakarat jest prawdopodobnie idealnym rozwiązaniem.