Kości online

Jeśli jesteś purystą kasynowym, to prawdopodobnie trudno będzie nam przekonać Cię, abyś dał szansę kościom online. I absolutnie – nie ma nic lepszego niż rzucanie prawdziwymi kośćmi przy stole do gry w kości w kasynie.

Tłum jest wypełniony po brzegi, powietrze jest gęste od oczekiwania, a czyste uniesienie, które rozchodzi się po stole, gdy masz gorącą passę, jest odurzające.

Jesteśmy z tobą w tej kwestii. Kości online nie dorównują im pod tym względem. Ale, prawdę mówiąc, wcale się o to nie stara. Craps onine ma na celu odtworzenie samej gry hazardowej, a nie „atmosfery” panującej wokół stołu do gry w kości.

Tak, są zdecydowanie niektóre gry w kości online z żywymi krupierami, w które można grać poprzez strumień na żywo, co da ci trochę tego smaku. Ale ogólnie rzecz biorąc, radość z gry w kości online polega na wzięciu klasyki kasyna i uczynieniu jej bardziej dostępną, tańszą i szybszą niż ta, którą można dostać na żywo.

Kości Online

Graj w kości online

Poniżej omówimy niektóre z zalet gry w kości online, ale pierwszą rzeczą, jaką powiemy, jest to, że jeśli chcesz zagrać w kości online, to kości są właśnie tą grą.

Sic Bo jest kolejną grą w kości, która przeszła do świata kasyn online, ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz zagrać w „wirtualne” kości, kości online są grą, w którą najczęściej będziesz grać.

W przeciwieństwie do blackjacka online czy ruletki online, kości online pozostają dość wierne swojej formie z kasyna na żywo. Nie ma tu dziesiątek odmian online, które zostały opracowane lub wymyślone, jak to miało miejsce z tymi dwoma innymi grami.

Kości online są ograniczone do zaledwie kilku dostawców oprogramowania, na czele z Microgaming, Playtech i NetEnt. Wariacje są minimalne i każda z nich różni się nieco grafiką i układem, ale ogólnie rzecz biorąc kości online są bardzo spójne.

Zakłady są takie same, wirtualne rzuty kośćmi są porównywalne, a zakłady poboczne, nieparzyste i stawki wypłat są mniej więcej takie same.

Wybierając dostawcę gier online w kości, należy kierować się osobistymi preferencjami dotyczącymi efektów wizualnych oprogramowania, a nie różnicami w grach i wypłatach, jakie oferuje.

Jako gra, która nie wymaga zbyt wielu umiejętności i polega głównie na szczęściu, aby osiągnąć duży wynik, kości online spodobają się tym, którzy chcą tylko pograć przez chwilę i dobrze się bawić, patrząc, jak wirtualne kości odbijają się od siebie.

Dzięki przyzwoitym procentom wypłat i niskiemu house edge, kości zawsze będą szybkim przystankiem dla sezonowych hazardzistów.

Dlaczego warto grać w kości online?

Zalety gry w kości online są podobne do zalet gry w inne gry stołowe w kasynie online:

 • Można uzyskać o wiele więcej rolek w o wiele szybszych grach
 • Dostęp do gier jest możliwy 24/7, 365 dni w roku
 • Minimalne zakłady mogą być znacznie niższe online
 • Brak napiwków do wypłaty, gdy wygrasz dużą sumę
 • Mnóstwo darmowych kości online, aby ćwiczyć obstawianie.

Główna wada jest oczywista: nie możesz sam rzucać kośćmi. Zamiast tego wystarczy kliknąć na przycisk „roll” i pozwolić symulatorowi komputerowemu zrobić to za Ciebie.

Czy to odbiera trochę dreszczyku emocji z gry? Jasne, ale za wygodę grania w domu, w dresie i bez konieczności zmagania się z kolejkami, zarazkami i pijanymi chamami z kasyna na żywo, jest to cena, którą jesteśmy bardziej niż skłonni zapłacić.

Kości Online Mobile

Kości online za darmo

Kości online są bardzo podobne do blackjacka i ruletki, ponieważ stanowią świetny punkt wyjścia dla graczy, którzy dopiero uczą się gry w kasynie.

Jeśli jesteś taki jak my, prawdopodobnie stałeś i patrzyłeś na stół do gry w kości na żywo przez wieki, zanim poczułeś się na tyle komfortowo, by spróbować obstawić kilka zakładów i podnieść kości samemu.

Darmowe kości online zabierają cały strach i onieśmielenie z gry i sprawiają, że szybko czujesz się swobodnie.

Kiedy możesz eksperymentować ze swoimi zakładami pass i no pass oraz wypróbować kilka bardziej ryzykownych zakładów single roll – bez obawy, że będziesz wyglądać głupio lub stracisz dużą część swojego budżetu na hazard na tę noc – gra w kości jest o wiele przyjemniejsza.

Po kliknięciu przycisku roll kilka razy i lepszym zrozumieniu, jakie są najlepsze zakłady i jak dokonuje się wypłat, poczujesz się bardziej komfortowo, gdy będziesz grał w prawdziwe kości na pieniądze na żywo lub online w przyszłości.

Prawie wszystkie najlepsze kasyna online oferują darmowe kości online z grą opartą na technologii Flash lub HTML5, w którą możesz grać bezpośrednio w przeglądarce internetowej na swoim komputerze lub telefonie. Wystarczy przejść do sekcji gier na stronie internetowej kasyna i poszukać przycisków „Instant Play” lub „Wersja demonstracyjna” pod nagłówkiem kości.

Jak w przypadku większości darmowych gier w kasynie online, nie zarobisz żadnych prawdziwych pieniędzy grając w darmowe kości online, ale będziesz się dobrze czuł z tym, jak działają zakłady multi-roll i single roll – to ważny krok do zostania regularnym (i odnoszącym sukcesy) graczem w kości.

Jak grać w kości online?

Jedną z głównych zalet gry w kości online jest to, że gra toczy się (mniej więcej) dokładnie tak samo, jak w kasynie na żywo. Więc jeśli kiedykolwiek spędziłeś noc wokół stołu do gry w kości, zachęcając rzucającego do trafienia twardej ósemki lub uniknięcia oczu węża, jesteś gotowy, by rozpocząć grę w kości online.

Jeśli nie grałeś w nie wcześniej, prawdopodobnie uważasz, że stół do gry w kości wygląda na nieco skomplikowany. I w pewnym sensie tak jest.

Na szczęście istnieje optymalna strategia gry w kości, więc kiedy nauczysz się, jakie zakłady obstawiać, aby najbardziej zredukować house edge, stół nie będzie już wyglądał tak przerażająco.

Zakłady w kości mogą być podzielone na dwie główne kategorie:

 • Zakłady Mutli-Roll
 • Zakłady na pojedynczą rolkę

Twoje początkowe zakłady to zakłady multi-roll. Wszystkie gry w kości online zaczynają się od minimalnego zakładu wymaganego na linii „Pass” lub „Don’t Pass”.

Każdy gracz przy stole wnosi swój zakład początkowy, a następnie rolka „come out” jest rolowana. Przed come out roll jest rolowany będzie okrągły symbol na stole, który mówi „off”.

Jeśli stawiasz na linię Pass, masz nadzieję, że wypadnie 7 lub 11. Jeśli wypadnie 7 lub 11, wszystkie zakłady na linię Pass wygrywają równe pieniądze.

Jeśli wypadnie 2, 3 lub 12, jest to tzw. „craps”, stąd nazwa gry, a zakłady Pass są przegrane. Wszystkie zakłady Don’t Pass wygrywają i są wypłacane w stosunku 1:1.

Jeśli którykolwiek z tych 5 numerów zostanie trafiony w rolce Come Out, kolejka strzelca zostaje zakończona, a kości są przekazywane następnemu graczowi. (Jeśli grasz na własnym stole online, jest to po prostu nowy rzut kości przez tego samego gracza).

Jeśli któraś z sześciu pozostałych liczb (4, 5, 6, 8, 9, 10) zostanie wyrzucona podczas wypadu, staje się ona numerem „Punktu” na resztę rundy strzelania. Przycisk „off” zostanie wtedy przełączony na „on” i będzie znajdował się nad tym numerem.

Po postawieniu kolejnych zakładów, gracz rzuca kośćmi do momentu, aż wypadnie 7 lub ponownie wypadnie liczba Punktów.

 • Jeśli wylosowany zostanie numer Point: Zakłady Pass wygrywają, zakłady Don’t Pass przegrywają.
 • Jeśli wypadnie 7: Zakłady Don’t Pass wygrywają, zakłady Pass są przegrane

Gdy shooter trafi jeden z tych numerów, nowy shooter przejmuje kontrolę i wymagany jest kolejny come out roll oraz kolejny minimalny zakład Pass/Don’t Pass od dowolnego gracza. (Ponownie, jeśli grasz na stole samemu, zawsze jesteś strzelcem).

W grach online w kości te rolki mogą się wydarzyć bardzo szybko, jeśli grasz przy stole samemu i znacznie szybciej nawet z innymi graczami niż online.

Więcej zakładów na kości online:

Poza zakładami Pass/Don’t Pass, istnieje jeszcze kilka innych opcji zakładów multi-roll na stole do gry w kości online. Zakłady te mogą być wniesione przez każdego gracza.

Come Bets: Zakład „Come” jest zasadniczo taki sam jak zakład Pass, ale po rolce come out. Jeśli wypadnie 7 lub 11, zakład Come płaci od razu; jeśli wypadnie 2, 3 lub 12, zakład Come przegrywa od razu.

Jeśli inny numer jest toczone, że staje się własnym nowym „punkt” numer. Jeśli shooter ponownie zakręci liczbą punktową przed trafieniem 7, zakład Come wygrywa.

Zakłady Don’t Come: Jak można się domyślić, zakład Don’t Come jest przeciwieństwem zakładu Come. Również dokonany po come out roll, zakładasz się, że wypadnie 2, 3 lub 12. (W tym przypadku 12 oznacza remis).

Jeśli inny numer jest toczone, że jest nowy „punkt” numer i chcesz 7 toczone przed punkt numer jest toczone ponownie.

„Odds” Bets są również multi-roll zakłady, ale są nieco bardziej skomplikowane, niż będziemy się tutaj. Podobnie jest z zakładami Buy/Lay, Place Win/Place Loss, Big 6/Big 8 lub Hardways.

Wszyscy dostawcy kości online oferują pełne zasady gry, gdzie możesz dowiedzieć się o wszystkich różnych zakładach na kursy i jak mogą być one grane.

Zakłady na pojedynczą rolkę

Te zakłady w kości online są na pojedynczy rzut kostką i wypłacają całkiem wysokie wygrane, jeśli trafisz. Minusem jest oczywiście to, że house edge jest dość wysoki, a Twoje szanse na trafienie nie są duże.

Nie będziemy ich tutaj szczegółowo opisywać, ale jeśli wypróbujesz dowolny darmowy symulator kości online, wszystkie one będą miały obszerną listę i objaśnienia do różnych zakładów pojedynczego obrotu kości, które możesz zrobić. Oto szybka próbka:

Pole: Pole zakład jest na 2, 3, 4, 9, 10, 11 lub 12, aby być następny numer walcowane. Jeśli jest to 2 lub 12, wygrywasz 2:1. Pozostałe liczby płacą 1:1.

„Hop” Bets – Hop bet jest zakładem, który wybiera dowolną kombinację liczb, aby pokazać na następnej rolce. Na przykład, możesz postawić 2-4 na Hop, aby uzyskać kombinację tych dwóch kostek, które zostaną rzucone w następnej kolejności.

Zakłady Horn – 2, 3, 11 lub 12 to następna wyrzucona liczba.

Możesz także obstawiać określone kombinacje liczb, aby zwiększyć wygraną. Na przykład:

 • Strzelec rzuca 1-2: Wypłaca 15-1
 • Strzelec trafia dowolną 7: Wypłaca 4-1
 • Strzelec trafia Snake Eyes (1-1): Wypłaca 30-1

I tak dalej. Wszystkie zakłady single roll będą wymienione z boku stołu do gry w kości wraz z ich kursami wypłaty.

Kości online za darmo bez pobierania

Jak wspomniano, istnieje wiele darmowych gier w kości online, które są świetnym treningiem, gdy chcesz postawić prawdziwe pieniądze.

Nauka poruszania się po wszystkich różnych zakładach, które możesz zrobić i które numery chcesz lub nie chcesz zobaczyć w rolkach może być myląca. Szczerze mówiąc, za pierwszym razem, gdy graliśmy w kasynie, nie rozumieliśmy nawet większości zakładów, które robiliśmy, ani dlaczego któreś z nich wygrały lub przegrały.

Mimo to bawiliśmy się tak dobrze, że te 100 dolarów, które straciliśmy, było tego warte. Z darmowymi kośćmi online, nie musisz się przejmować utratą tych 100 dolarów.

Inną miłą cechą większości symulatorów kości online jest to, że nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Możesz kliknąć i zagrać w symulator kości online bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej, tak długo jak twoje ustawienia Flash są aktualne.

Jeśli nie, to łatwo jest pobrać najnowszą aktualizację Adobe Flash i zacząć grać. Jeśli używasz Google Chrome, być może będziesz musiał po prostu zezwolić na używanie Flasha na tej konkretnej stronie.

Jeśli jesteś już na stronie kasyna online, znajdź ich darmowe gry online craps bez pobierania w sekcji darmowych gier lub poprzez link „Instant Play” lub wersję demonstracyjną znajdujący się pod grą.

Kości Online na Prawdziwe Pieniądze

W rzeczywistości nie rzucasz kośćmi, ale gra w kości online na prawdziwe pieniądze jest tak bliska dreszczyku emocji, jaki towarzyszy grze w kości na żywo, jak to tylko możliwe.

Zwłaszcza jeśli oprogramowanie do gry w kości, którego używasz, ma rzeczywisty, symulowany rzut kośćmi (zamiast statycznych kości zmieniających numery za każdym kliknięciem), poczujesz, jak twoje serce podskakuje, gdy kości uderzają o tylną ścianę stołu.

W przeciwieństwie do gry na żywo, na którą ma wpływ to, jak gracz fizycznie rzuca kośćmi, każda gra w kości online na prawdziwe pieniądze używa Generatora Liczb Losowych dla każdej kostki. Oznacza to, że każdy rzut jest naprawdę RANDOMOWY.

Nie ma żadnych „gorących pass”, prawdziwych czy wymyślonych, gdzie gracz kręci kośćmi w określony sposób i otrzymuje określone wyniki. Każda pojedyncza rolka kości online jest certyfikowana jako losowa przez agencję rządową, która certyfikuje kasyno online.

Bardzo miłą cechą gry w kości online na prawdziwe pieniądze jest to, że minimalne zakłady mogą być znacznie niższe niż te, które można znaleźć na żywo.

Przy 4 pracownikach fizycznych przy stole na żywo (stickman, dwóch dealerów i gospodarz), koszty ogólne stołów do gry w kości są znacznie wyższe. Online nie ma personelu ani porównywalnych kosztów ogólnych, więc minimalne zakłady mogą być dużo niższe – 20 centów lub mniej w niektórych miejscach.

Sprawdź w każdym kasynie online, jakie jest ich minimum zakładu w grze w kości.

Kolejna miła cecha gry w kości na prawdziwe pieniądze online? Procenty wypłat wynoszą średnio od 96-99%, więc przy optymalnej strategii obstawiania Twoja stopa zwrotu jest bardzo dobra.

Kości online z krupierem na żywo

Widzieliśmy kości online z żywym krupierem tylko kilka razy, więc może, ale nie musi być to obecnie oferowane w Twoich ulubionych kasynach online.

Zazwyczaj jest to jeden gospodarz i jeden strzelec zapewniany przez kasyno, gdzie gracze stawiają zakłady online, a strzelec rzuca kostką.

Nie jest to jeszcze najbardziej popularny format online, ale jeśli jest na niego zapotrzebowanie, kasyna go spełnią, więc jeśli jest to coś, czego pragniesz, poproś obsługę kasyna o rozważenie dodania go do oferty.

Bonus do gry w kości online

Jeśli patrzysz na kości online jako na sposób na wyczyszczenie bonusu powitalnego lub depozytowego, możesz oczekiwać, że średnio 10-20% wagi zostanie zaliczone na poczet wyczyszczenia bonusu. Nie jest to najbardziej efektywny sposób na wyczyszczenie dużego bonusu, ale przynajmniej będzie się liczył w jego wyczyszczeniu.

Automaty online są najszybszym sposobem na wyczyszczenie bonusu z 100% wkładem do wymagań obrotu.

Kości Online Mobile

Istnieje kilka sposobów na grę w kości online za pomocą telefonu komórkowego. Możesz zacząć od gry bez pobierania na stronie kasyna, która, jeśli jest zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych, powinna działać dobrze na twoim telefonie lub tablecie.

Najlepszą opcją jest pobranie pełnej aplikacji mobilnej strony kasyna z Google Play lub App Store. Pozwoli ci to na grę w kości na prawdziwe pieniądze na iOS lub Androidzie z odpowiednim szyfrowaniem i protokołami bezpieczeństwa oraz oprogramowaniem zoptymalizowanym pod kątem urządzeń mobilnych.

Jak widać na zdjęciu, mobilne kości mogą być nieco zatłoczone na mniejszym ekranie telefonu, ale wyglądają bardziej atrakcyjnie na większym tablecie. Wszystkie zakłady są wykonywane przez ekran dotykowy w obu formatach i są bardzo łatwe do zobaczenia i użycia.